TrueLife NannyTone VM3 nezávislá recenze

Jak už jsem opakovala v jiných recenzích, celkově se mi značka Trulite svým designem a barvami moc líbí. A tak tomu je i u chůvičky TrueLife NannyTone VM3. 

Recenze audio chůvičky TrueLife NannyTone VM3

Každý rodič určitě uvítá možnost spony, na zadní straně chůvičky. Pro ty z Vás, kteří často někam po bytě cestují a uklízí, to bude nepostradatelná věc. Stačí si chůvičku TrueLife NannyTone VM3 připnout za opasek a v momentě, kdy chůvička zaznamená nějaký zvuk, či vyšší teplotu v místnosti dítěte, tak Vás hned upozorní.

Využití audio chůvičky TrueLife NannyTone VM3

Je fajn, že má chůvička TrueLife NannyTone VM3 režim VOX, díky kterému se šetří i baterie a déle vydrží. Dětská chůvička se opravdu zapne jen v momentě, kdy uslyší na druhé straně nějaký zvuk či šum. Co jsme uvítali bylo i to, že Vás chůvička TrueLife NannyTone VM3 upozorní na nízkou či vysokou teplotu v místnosti dítěte nebo i na ztrátu signálu. 

Slyšíme sebemenší zaškytnutí na vzdálenost až 800 m v nezastavěné oblasti a až 300 m v budovách. Pro rodiče, kteří si třeba právě teď říkají, že se bude určitě spouštět často, pokud žijí v rušné domácnosti, nebo s domácím mazlíčkem, tak se obávat opravdu nemusí.

U chůvičky je možné dokonce nastavit i intenzitu citlivosti zvuku.  I přesto všechno, u rodičovské jednotky vydrží baterie až 7hod a u dětské jednotky až 10hod. Jakmile baterie začne docházet, hned se to z chůvičky dozvíte. Nabíjet lze velmi snadno a to pomocí klasického USB-C konektoru, který se nachází v balení. Obě jednotky lze nabíjet i pomocí powerbanky. 

A kdyby se náhodou stalo, že byste samými starostmi chůvičku někde odložily a nevěděli jste kam, tak nezoufejte. Pomocí dětské jednotky a zvukového lokátoru, rodičovskou jednotku hned objevíte. Společně s dětskou jednotkou lze spárovat až dvě rodičovské jednotky. 

V momentě, když slyšíte Vaše dítko plakat, můžete využít oboustranné komunikace. Takže než k němu dojdete, krásně ho utěšíte Vašim hlasem. Také u chůvičky TrueLife NannyTone VM3 najdete až 8 integrovaných ukolébavek, kdy lze vybrat tu, kterou si dítě nejvíce oblíbí. Další možnost je i tichý režim s vibracemi. 

IMG_1867
IMG_1870
IMG_1868
IMG_1867 IMG_1870 IMG_1868

Samozřejmě, každý produkt má své výhody a nevýhody a TrueLife NannyTone VM3 není výjimkou. Zde je seznam hlavních výhod a nevýhod tohoto zvukového monitoru:

Náš tip

Můžete se také podívat na recenzi videochůvičky TrueLife NannyCam R3 Smart

Výhody

 • Úsporný režim VOX – dětská jednotka se aktivuje až ve chvíli, kdy opravdu dojde k záznamu nějakého zvuku v místnosti. Šetříte tak baterii. 
 • Baterie se snadno nabíjí díky přiloženému USB-C konektoru, nebo můžete nabíjet i z powerbanky. 
 • Senzor zvuku, který okamžitě reaguje na zvukové signály a přenáší je do rodičovské jednotky
 • Obousměrný přenos signálu – můžete na dítě mluvit po celou dobu, než k němu dojdete
 • Možnost až 8 integrovaných ukolébavek a uklidnění dítěte. 
 • Monitorování teploty v místnosti, což může být užitečné pro sledování pohodlí dítěte. 
 • Velký dosah signálu (až 800 metrů), což umožňuje uživatelům pohybovat se v domě a zahrádce, aniž by ztratili signál
 • Zabezpečený signál, nízká úroveň rušení, dobrá kvalita zvuku. 
 • Snadné použití a instalace, s intuitivním ovládáním.
 • Detekce ztráty signálu – chůvička opět upozorní zvukovým signálem.
 • Za pomoci dětské jednotky a prostřednictvím zvukového signálu, snadno najdete i ztracenou rodičovskou jednotku.
 • Noční světlo – Dětská jednotka v sobě má zabudovanou malou LED lampičku, kterou lze ovládat i z jednotky rodičovské.

Nevýhody

 • Při použití v místnosti s mnoha elektronickými zařízeními, se může vyskytnout rušení signálu.
02_cz
03_cz
04_cz
02_cz 03_cz 04_cz

Kde zakoupit tuto audio chůvičku truelife:

Audio chůvičku TrueLife NannyTone VM3 můžete zakoupit na Alza.cz kliknutím ZDE. Nebo vyhledejte nejlepší cenu na Heurece ZDE :

Ohodnoťte tento příspěvek!
4.2/5 (5)

Redakce DoBaraku.cz

Redakce DoBaraku.cz

Tento článek byl vytvořen odbornou redakcí magazínu DoBaraku.cz, která pro Vás zhotovuje nezávislé testy, recenze a odborné články na produkty, které jsou užitečné ve vaší domácnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *