TruLife Aqua Floss Station S600 nezávislá recenze

Ústní sprcha od značky TruLife Aqua Floss Station S600, byla skvělou volbou, pro dokonalé a čisté zuby.

Všichni víme, že až 95% zubních kazů, vzniká právě v mezizubních prostorech. Později se to může rozvinout až v zánět, nebo paradontózu. Abych byla upřímná, tak od chvíle, kdy mi zubařka řekla, že mi právě hrozí zubní kaz, rozhodla jsem se využít ústní sprchy TruLife Aqua Floss Station S600.

Jednoduchá manipulace a použití

Už nemusíte neustále kupovat mezizubní kartáčky, které se brzy prošoupou, nebo při rychlejší manipulaci ohnou. Navíc, některým z nás bylo doporučeno, používat i různé velikosti kartáčků, což po finanční stránce je už velmi nevýhodné.

U Aqua Floss Station S600 stačí jen naplnit 600ml nádržku na vodu a na rukojeti zapnout čištění. S technologií StreamTrue se dokážete dostat i do těch nejužších prostorů, kam se s mezizubním kartáčkem dostává jen velmi těžko. Navíc, co si budeme povídat, čištění s mezizubními kartáčky není tak zábavné a člověku se to pak nechce dělat pravidelně, každý den. S Technologií StreamTrue vyčistíte zuby důkladně od zubního plaku, bakterií a zbytků jídla.

Pokud jste úplný začátečník v čištění ústní sprchou, tak doporučuji důkladně přečíst, jaké máme možnosti intenzity vodního tlaku. Ze začátku doporučím raději menší tlak, abyste se nejprve naučili s ústní sprchou přirozeně manipulovat. Dále bych doporučila, do nádržky napustit spíše vlažnější vodu. Čištění je pak daleko příjemnější, než když si dáte přímo studenou z kohoutku.

Dentální hygiena přímo z pohodlí domova

AquaFloss Station S600 nabízí až 10 úrovní tlaku vody v rozmezí 30-125 PSI. A přesně o tomto jsem psala viz. výše. Čištění tak bude na míru a bude pro Vás zároveň velmi příjemné. Tlak si nastavíte pomocí kolečka uprostřed stanice. Zde máme až 6 speciálních trysek – 3x Standart, 1x Orthodontic, 1x Periodontal a 1x Dental Plaque. Vše máte součástí balené sprchy a každý si najde to své, dle jeho konkrétních potřeb.


Standart – odstraní plak v mezizubních prostorech a celou dáseň.

Orthodontic – výborné využití v případě nošení rovnátek. Vyčistí všechen plak ze zámečků, drátků a dalších míst, kde byste se jen těžko dostávali.

Periodontal – tryska sloužící k čištění paradontálních kapes pomocí gumové špičky.

Dental Plaque – efektivně odstraňuje plak v případě nošení implantátů, u korunek, nebo můstků.

Ochrana před zubním kazem a parodontózou

Díky tomu, že je tryska otočná o 360 stupňů, tak se dostanete i do těch nejmenších mezizubních prostorů. Pocit po vyčištění je opravdu k nezaplacení. Cítíte krásně vyčištěné mezizubní prostory, jako od návštěvy dentální hygienistky. Tryska odstraní až 99% zubního plaku a spolu s kartáčkem snižuje riziko vzniku zubního kazu. V konečném důsledku Vám to může ušetřit spousty peněz u vašeho zubaře.

Popis jednotlivých funkcí

 1. Technologie StreamTrue

Z vody a vzduchu vytvořené mikrobublinky jsou díky této technologii vháněny pod vysokým tlakem do mezizubních prostorů, čímž odstraňují až 99% zubního plaku i nečistot z těžko dostupných míst.

 • 10 intenzit vodního tlaku

Sprcha nabízí až 10 intenzit tlaku vody (30-125 PSI), kdy si čištění plně přizpůsobíte dle svým potřebám. Tlak si nastavíte přímo na samotné stanici.

 • Ovládání rukojeti

Na rukojeti si nastavíte zapnutí i vypnutí čištění. Tlačítko je dost velké a každý to zvládne.

 • Časovač

Už si nemusíte kontrolovat správný čas čištění, protože to časovač udělá za vás. Po 3 minutách se automaticky vypne.

 • 6 trysek v balení

Balení obsahuje až 6 náhradních trysek Station, které jsou navrženy pro různé dentální potřeby. Pokud budete chtít, další trysky si můžete dokoupit.

 • Otočná hlavice 360

Díky otočné hlavici vyčistíte i ta nejméně dostupná místa.

 • Nádržka o objemu 600ml

Tato nádržka Vám zajistí pohodlné a dlouhodobé používání. Vydrží několik použití. Můžete do vody přidat i ústní vodu.

Výhody

 • Snadné použití
 • Zásobník na vodu se snadno doplňuje
 • Veliké množství náhradních hlavic
 • Cena

Nevýhody

 • Potěšila by varianta s integrovanou baterií k dobíjení přístroje
 • V případě používání i sonického kartáčku od značky TrueLife bych uvítal nabíjecí část pro tento kartáček přímo na tomto přístroji

Kde zakoupit tuto ústní sprchu:

Ústní sprchu TruLife Aqua Floss Station S600 můžete zakoupit na Alza.cz kliknutím ZDE. Nebo vyhledejte nejlepší cenu na Heurece ZDE :

Ohodnoťte tento příspěvek!
5/5 (1)

Redakce DoBaraku.cz

Redakce DoBaraku.cz

Tento článek byl vytvořen odbornou redakcí magazínu DoBaraku.cz, která pro Vás zhotovuje nezávislé testy, recenze a odborné články na produkty, které jsou užitečné ve vaší domácnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *