TrueLife SonicBrush Compact nezávislá recenze

Technologie se stále posouvají dopředu. Značka TrueLife toto vzala z opačného konce a vylepšila stávající uživatelsky velmi intuitivní, elektrický zubní kartáček, který usnadní celý proces Vašeho čištění. Dále z předešlých testů redakce uznala, že mobilní aplikace jsou téměř nevyužitelné a proto už nejsou součástí. Toto tvrzení mohu plně odsouhlasit, jelikož sám jsem aplikaci použil maximálně jednou.

Na našem trhu se tento směr stává čím dál více populárnější a proto si to uvědomuje čím dál více prodejců.

Je dobré informovat hned ze začátku, že tento elektrický zubní kartáček je vyroben z velmi kvalitních materiálů a neobsahuje a ani neuvolňuje, žádné BPA a jiné ftaláty.

Podívejme se na to, jak si tento elektrický zubní kartáček TrueLife SonicBrush Compact, vedl v našem nezávislém testu.

Jednoduché ovládání

Elektrický zubní kartáček TrueLife SonicBrush Compact v sobě ukrývá 4 režimy čištění, které se perfektně starají o kompletní péči Vašich úst. Jedná se o tyto režimy:

  • Clean – Vhodný pro běžné každodenní čištění
  • Sensitive – Pro citlivé zuby a dásně
  • Whiten – Režim pro bělení zubů
  • Massage – Režim pro péči o dásně

Příjemné na stlačení je také hlavní tlačítko, které se stará o zapínání, či vypínání elektrického zubního kartáčku a zároveň i o přepínání režimů. Ovládání je proto velice jednoduché a účinné.

Ideální na cestování i na domácí použití

Nejlepší elektrický zubní kartáček TrueLife SonicBrush Compact potěší jak cestovatele, tak i skupinu lidí, kteří chtějí kartáček používat pouze doma. Jedno plné nabití, vydrží až 30 dnů používání. Balení elektrického „Compact“ kartáčku zajišťuje, že se kartáček vejde do každé Vaší tašky. Do ochranného pouzdra se zároveň vejdou i dvě náhradní hlavice. Tím, že kartáček vydrží na plné nabití tak dlouho, nemusíte s sebou brát nabíjecí kabel a můžete tak ušetřit místo ve vašem zavazadle. O vodotěsnost se stará certifikát IPX7, který je plně dostatečný k použití i ve sprše.

Závěrečné shrnutí elektrického zubního kartáčku truelife

Recenze elektrického zubního kartáčku TrueLife SonicBrush Compact je velmi příjemným zjištěním, že i levné produkty, dosahují kvalitou na prémiové značky, které jsou v řádech tisíců korun. Každý pohyb štětinek u elektrického zubního kartáčku TrueLife SonicBrush Compact, dosahuje rychlosti až 70 000 pohybů za minutu, což dokáže odstranit až 99% zubního plaku. Dále beru v potaz takřka „neomezenou“ baterii, která se 30 dní stará o bezchybný provoz, jak doma, tak i na mých cestách. Kompaktní balení, nabíječka USB, snadné ovládání a také bohatý obsah balení, nastavuje laťku vysoko pro prémiové značky a proto bych v příštím nákupu znovu volil značku TrueLife.

Nesmíme zapomenou na to, že tento elektrický zubní kartáček se prodává i v tzv. DUO balení, který obsahuje bílou a černou variantu.

Pohyb štětinek kartáčku dosahuje rychlostí až 70 000 pohybů za minutu.

Balení obsahuje – samotný přístroj, 3 náhradní hlavice, USB nabíječku a cestovní pouzdro.

Ano, doporučujeme zvolit oficiálního prodejce k výměně baterie.

Ano, elektrický zubní kartáček obsahuje certifikát IPX7

Každá hlavice k tomuto elektrickému zubnímu kartáčku obsahuje modré štětinky, které indikují míru opotřebení. Výrobce udává každé 3 měsíce k výměně.

Kde zakoupit tento zubní kartáček:

Elektrický zubní kartáček TrueLife SonicBrush Compact můžete zakoupit na Alza.cz kliknutím ZDE. Nebo vyhledejte nejlepší cenu na Heurece ZDE :

Aktuální cena TrueLife SonicBrush Compact v českých e-shopech: Kč – Kč (Zdroj: Heureka.cz, )
Ohodnoťte tento příspěvek!
5/5 (2)

Redakce DoBaraku.cz

Redakce DoBaraku.cz

Tento článek byl vytvořen odbornou redakcí magazínu DoBaraku.cz, která pro Vás zhotovuje nezávislé testy, recenze a odborné články na produkty, které jsou užitečné ve vaší domácnosti.

1 komentář

  1. Recenze ústní sprchy TruLife Aqua Floss Station S 600 - DoBaraku.cz

    […] případě používání i sonického kartáčku od značky TrueLife bych uvítal nabíjecí část pro tento kartáček přímo na tomto […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *