TrueLife NannyCam R3 Smart nezávislá recenze

TrueLife NannyCam R3 Smart je skvělá volba pro rodiče, kteří chtějí mít své dítě neustále na očích, i když nejsou fyzicky přítomni. Tato chůvička má různé chytré funkce, které lze jednoduše nastavit v aplikaci TrueLife Smart.

Spárování chůvičky s vaším mobilním telefonem je snadné a rychlé. Vše je kompletně v českém jazyce, což uvítají určitě všichni. Jakmile je aplikace nainstalována, můžete sledovat vaše dítě a to přímo v Full HD kvalitě. Získáte tak přesný obraz toho, co se právě děje.

TrueLife NannyCam R3 Smart dokáže detekovat pohyb, zvuk i teplotu a v případě potřeby vás upozorní. To znamená, že v případě, že se děje něco neobvyklého, můžete být okamžitě informováni a zareagovat včas.

Další přidanou hodnotou jsou ukolébavky, které pomáhají uspat vaše dítě a vytvořit mu tak příjemné prostředí ke spánku. Chůvička dokonce umí napodobit i tlukot srdce. Celkově lze tedy říci, že TrueLife NannyCam R3 Smart je skvělou investicí pro každého rodiče, který chce mít větší klid a jistotu v tom, že je jeho dítě v bezpečí.

Využití videochůvičky TrueLife NannyCam R3 Smart

Velmi nás potěšil celkový vzhled chůvičky. Je opravdu příjemná na pohled a krásně se nám hodila i do dětského pokojíčku. Chůvička TrueLife NannyCam R3 je rotační a k tomu má ještě širokoúhlou čočku. Dokáže tak sledovat jakýkoliv pohyb a otáčet se za ním. Dokonce se v šeru automaticky přepne na noční vidění. Co jsme u chůvičky uvítali bylo to, že je napojená na internetové připojení a tím je její dosah téměř neomezený. V dnešní době máme skoro všechno v domácnosti přes telefon, takže to máme teď vše pohromadě. Navíc se veškerý pohyb načítá i do samotné aplikace, i když v ní přímo nejste. Nic Vám tedy neunikne a záznam se nahrává 24/7 na SD kartu. 

A pro rodiče, kteří jsou velmi skeptičtí ke všem technologiím, mám dobrou zprávu. Chůvička TrueLife NannyCam R3 má pětivrstvou bezpečnostní technologii s šifrováním dat na vojenské úrovni AES, díky čemuž se nemusíte bát žádného narušení zvenčí a ani o vaše miminko. Upřímně toto nás příjemně překvapilo, jelikož to byla pro nás první chůvička, co tuto možnost měla.

Dalším pozitivem je to, že i když by vaše dítě reagovalo spíše na Váš hlas, než-li na ten z chůvičky, tak nemusíte zoufat. Prostřednictvím aplikace TrueLife Smart lze komunikovat i oboustranně .

TrueLife NannyCam R3 Smart
TrueLife NannyCam R3 Smart
IMG_18TrueLife NannyCam R3 Smart14
TrueLife NannyCam R3 Smart TrueLife NannyCam R3 Smart IMG_18TrueLife NannyCam R3 Smart14

Výhody

  • Neustálý dohled nad dítětem: TrueLife NannyCam R3 Smart umožňuje rodičům mít přesný obraz toho, co se děje s jejich dítětem i v jejich nepřítomnosti, což poskytuje klid a jistotu.
  • Chytré funkce: Chůvička má různé chytré funkce, jako detekci pohybu, zvuku a teploty, které umožňují rodičům být informováni v případě potřeby a zareagovat včas.
  • Pohodlnost a jednoduchost použití: Spárování chůvičky s mobilním telefonem je snadné a rychlé, a aplikace je kompletně v českém jazyce, což zajišťuje pohodlnost a jednoduchost použití.
  • Příjemné prostředí ke spánku: Chůvička má funkci ukolébavek, které pomáhají uspat dítě a vytvořit mu příjemné prostředí ke spánku, včetně napodobení tlukotu srdce.
  • Bezpečnost: Chůvička má pětivrstvou bezpečnostní technologii s šifrováním dat na vojenské úrovni AES, což zajišťuje bezpečnost dat a minimalizuje riziko narušení zvenčí.

Nevýhody

  • Závislost na internetovém připojení – Produkt je závislý na stabilním internetovém připojení, což může být problém v případě, že dojde k výpadku internetového připojení. V takovém případě by rodiče neměli přístup k monitorování svého dítěte.
  • Závislost na mobilní aplikaci – Ačkoli mobilní aplikace TrueLife Smart je kompletně v českém jazyce a snadno ovladatelná, někteří rodiče mohou preferovat klasický baby monitor s fyzickým přijímačem, což může být pro ně přirozenější a pohodlnější volba.
TrueLife NannyCam R3 Smart
TrueLife NannyCam R3 Smart
TrueLife NannyCam R3 Smart TrueLife NannyCam R3 Smart

Kde zakoupit tuto videochůvičku truelife:

Videochůvičku TrueLife NannyCam R3 Smart můžete zakoupit na Alza.cz kliknutím ZDE. Nebo vyhledejte nejlepší cenu na Heurece ZDE :

Ohodnoťte tento příspěvek!
5/5 (1)

Redakce DoBaraku.cz

Redakce DoBaraku.cz

Tento článek byl vytvořen odbornou redakcí magazínu DoBaraku.cz, která pro Vás zhotovuje nezávislé testy, recenze a odborné články na produkty, které jsou užitečné ve vaší domácnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *