TrueLife Care T3 nezávislá recenze

Již nějaký čas mám možnost testovat kontaktní teploměr od značky Truelife Care T3. Jsem s ním velmi spokojená a ráda bych se s Vámi podělila o své zkušenosti. Jeho vlastnosti mně úplně dostaly!

První věc, která mě při teploměru Truelife Care T3 zaujala, byla jeho přesnost. Je velmi důležité mít přesný teploměr, zejména pokud potřebujete pravidelně sledovat svou teplotu ze zdravotních důvodů. Teploměr od Truelife Care T3 mi ji vždy přesně naměřil a to již do 5 sekund. Nemusíte tak zbytečně dlouho čekat, jako u klasických teploměrů.

Další věc, která mně překvapila, byla jednoduchost použití. Teploměr od Truelife Care T3 je velmi intuitivní a snadno se ovládá. Stačí jednoduše zapnout tlačítko na teploměru, umístit ho na správné místo a naměřenou teplotu si přečíst na displeji. Teploměr je navíc velmi lehký a přenosný, takže ho můžete vzít s sebou kamkoliv. O bezpečnost se bát nemusíte, protože neobsahuje sklo, ani rtuť. Tohle bylo přesně to, co jsem potřebovala slyšet, neboť minulý teploměr se nám takto rozbil a rtuť byla všude.

Využití digitálního teploměru truelife care t3

Teplotu můžete měřit v podpaží, ústech i konečníku. Je tedy vhodný pro celou rodinu včetně kojenců a malých dětí. Má i ohebnou špičku a je tedy šetrný a citlivý k dětské pokožce. Co je super je to, že se s ním může změřit i teplota vody. Takže pokud máte malé miminko, nemusíte do vody na koupání, již kupovat speciální teploměr.

Co se týče designu, teploměr od Truelife Care T3 je velmi moderní a elegantní. Jeho tvar se dobře drží v ruce a je příjemný na pohled. Displej je velmi čitelný a s jasnými čísly, takže je snadné přečíst naměřenou teplotu i pro lidi se špatným zrakem.

Teploměr koresponduje tříbarevným podsvícením, takže ihned vidíte, jak na tom jste s teplotou. Zelené podsvícení indikuje normální teplotu, oranžové zvýšené a červené už vysloveně horečku. Dokonce z něj uslyšíte kromě klasického oznamujícího zvuku, i speciální alarmující zvuk, když máte opravdu vysokou teplotu.

Jednou z nejlepších funkcí teploměru od Truelife Care T3 je jeho paměť. Teploměr ukládá až 10 naměřených teplot, což je skvělé pro rodiny nebo pro lidi, kteří chtějí sledovat svou teplotu na delší dobu. Navíc je velmi snadné procházet paměť pomocí jednoduchých tlačítek na teploměru.

Celkově mám s teploměrem od Truelife velmi dobré zkušenosti. Je přesný, jednoduchý na použití, elegantní a disponuje mnoha užitečnými funkcemi. Doporučil bych ho každému, kdo hledá spolehlivý a kvalitní teploměr.

Digitální teploměr - TrueLife Care T3
Digitální teploměr - TrueLife Care T3
Digitální teploměr - TrueLife Care T3
Digitální teploměr - TrueLife Care T3
Digitální teploměr - TrueLife Care T3 Digitální teploměr - TrueLife Care T3 Digitální teploměr - TrueLife Care T3 Digitální teploměr - TrueLife Care T3

Výhody

 • 1. Snadné ovládání, přesné a rychlé měření do 5 vteřin
 • 2. Tříbarevné podsvícení, které indikuje stav teploty
 • 3. Alarm při vysokých teplotách
 • 4. Paměť až na 10 zpětných měření
 • 5. Ohebná špička – výborné i pro novorozence
 • 6. Je voděodolný a můžete s ním měřit teplotu vody
 • 7. Dokáže vydržet až 1000 měření
 • 8. Zbytečně se nevybíjí díky funkci automatického vypnutí
 • 9. Neobsahuje sklo ani rtuť
 • 10. Indikátor slabé baterie
 • 11. Jednoduchý a stylový design
 • 12. Cestovní pouzdro součástí
 • 13. Vhodné pro celou rodinu (měření v podpaží, ústech i konečníku)

Nevýhody

 • Tlačítko by mohlo být více odladěné na stisk
Digitální teploměr - TrueLife Care T3
Digitální teploměr - TrueLife Care T3
Digitální teploměr - TrueLife Care T3
Digitální teploměr - TrueLife Care T3 Digitální teploměr - TrueLife Care T3 Digitální teploměr - TrueLife Care T3

Kde zakoupit tento digitální teploměr:

Digitální teploměr truelife care t3 můžete zakoupit na Alza.cz kliknutím ZDE. Nebo vyhledejte nejlepší cenu na Heurece ZDE :

Ohodnoťte tento příspěvek!
4.8/5 (5)

Redakce DoBaraku.cz

Redakce DoBaraku.cz

Tento článek byl vytvořen odbornou redakcí magazínu DoBaraku.cz, která pro Vás zhotovuje nezávislé testy, recenze a odborné články na produkty, které jsou užitečné ve vaší domácnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *