Trulife RelaxGun G6 Metal nezávislá recenze

Masážní pistole Trulife RelaxGun G6 Metal, přišla jako na zavolanou. Ať už Vás bolí krční páteř z práce za počítačem, sportujete, nebo si jen chcete dopřát relax a srandu s dětmi, tak je masážní pistole Truelife RelaxGun G6 Metal, dokonalá věc.

Recenze masážní pistole Trulife RelaxGun G6 Metal

Opět nás nezklamal krásný design krabičky, ve které je celá masážní pistole uložená. V těch šedivý barvách, vypadá velmi elegantně. Asi jako manažerský kufřík, který si můžete vzít všude s sebou, haha. Ne, opravdu nás tyto designy, od značky Trulife, baví.

Využití masážní pistole Trulife RelaxGun G6 Metal

Teď k věci. Nedávno jsem si hnula s krční páteři a celé mi to nepříjemně ztuhlo. Nojo, matka na plný úvazek. Kupodivu jsem si vzpomněla, že tu máme nejlepší masážní pistoli od Trulife RelaxGun G6 Metal a ušetřila jsem si tak čas, který bych musela strávit na cestách, za profesionálním masérem.
Masáž šíje, byla velmi příjemná a ani nebyla potřeba něčí asistence. Použila jsem k tomu jednu ze čtyř silikonových hlavic a tou byla – vidlicová hlavice Fork head, která se snadno přizpůsobí konturám těla. Po délce šíje, se s ní manipulovalo velmi dobře a pohodlně.

Kdybychom se měli podívat na zbytek hlavic, určitě bych ráda vypíchla plochou hlavici Flat head, se kterou můžete masírovat větší svalové skupiny, například v blízkosti kostí. Dále kulatá hlavice Ball head, která je vhodná téměř na všechny svalové partie a tělu se dokonale přizpůsobí, nebo příkladem hrotová hlavice Bulled head, na hloubkové masáže, cílených bodů.

Pistole se dá zapínat velmi jednoduše. Zespodu pistole máte tlačítko na spuštění. Dlouhým stisknutím, aktivujeme masážní hlavici Trulife RelaxGun G6 Metal. Ihned uvidíte, jak se Vám zespodu pistole rozsvítí modré světýlko. Pokud pistoli stisknete ještě několikrát po sobě, zvýšíte tak výkon.

Když jsem to takto spustila poprvé, moje tříměsíční dcera, z toho měla Vánoce. Dávala jsem ji to k nohoum a hrozně se jí to líbilo. Myslím si, že pistole od Trulife RelaxGun G6, bude mít širšího využití, než jen masáž svalových a ztuhlých partií.

Možná si teď říkáte, co kdyby Vám to spadlo, jestli to vůbec vydrží? Mohu se zaručit, že určitě ano. Materiál je totiž dělaný s kombinací hliníku a ABS materiálu, který přístroji propůjčuje nezbytnou pevnost a odolnost. Odolává tak nárazům, tlaku, i ÚV záření. Což je skvělé v tom, že si pistoli Trulife RelaxGun G6 Metal, můžete vzít na venkovní hřiště, nebo do posilovny a rozmasirovat si tak ztuhlé svalstvo a to bez obav.

Trulife RelaxGun G6 Metal
Trulife RelaxGun G6 Metal
Trulife RelaxGun G6 Metal
Trulife RelaxGun G6 Metal
Trulife RelaxGun G6 Metal
Trulife RelaxGun G6 Metal Trulife RelaxGun G6 Metal Trulife RelaxGun G6 Metal Trulife RelaxGun G6 Metal Trulife RelaxGun G6 Metal

Teď ještě zpět k tomu výkonu. Máme tu na výběr až 5 úrovní intenzity, sílu přítlaku 10kg, amplitudu 6mm a výkon až 3200 rpm. Přeci jen, každý sval, člověk a každé ztuhnutí, potřebuje přizpůsobit intenzitu tlaku/výkonu.

Náš tip

Můžete se také podívat na recenzi videochůvičky TrueLife NannyCam R3 Smart

No a pokud by jste se někde zdrželi, tak nebojte, masážní pistole Trulife RelaxGun G6 Metal, vydrží až 5 hodin. Malé a Odolné hliníkové tělo skrývá i dobíjecí lithiovou baterií.
Pistole od Trulife RelaxGun G6 Metal, má dokonce i bezpečnostní funkci Automatic pressure, která hlídá vyvíjený tlak a přizpůsobuje frekvenci pohybu a také program Safety stop, který motor automaticky zpomalí, pokud by jste byli moc hrr a při masáži až příliš zatlačili. Takže se nemusíte bát, že se poraníte Vaši neodbornou manipulací. Dokonce může dojít i k úplnému vypnutí. Nicméně, když už jsme u toho vypnutí. Sama pistole, se po 15 minutách, sama vypne.

Provoz pistole od Trulife RelaxGun G6 Metal je tichý, nijak nám nevadil. Trochu to připomíná vibrátor. No a o srandu, bylo doma znovu postaráno.

Lze dokoupit i Thermo hlavici s chladícím a hřejícím režimem pro osvěžující, nebo teplou uklidňující masáž.

Součástí balení tedy je:

  • Cestovní pouzdro
  • Masážní pistole Trulife RelaxGun G6 Metal
  • 4 silikonové masážní hlavice
  • USB-C kabel
  • Uživatelsky manuál

Kde zakoupit tuto masážní pistol Trulife RelaxGun G6 Metal:

Masážní pistol Trulife RelaxGun G6 Metal můžete zakoupit na Alza.cz kliknutím ZDE. Nebo vyhledejte nejlepší cenu na Heurece ZDE :

Ohodnoťte tento příspěvek!
5/5 (1)

Redakce DoBaraku.cz

Redakce DoBaraku.cz

Tento článek byl vytvořen odbornou redakcí magazínu DoBaraku.cz, která pro Vás zhotovuje nezávislé testy, recenze a odborné články na produkty, které jsou užitečné ve vaší domácnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *