TrueLife FitScale W7 BT White nezávislá recenze

Z této osobní a inteligentní váhy máme celá rodina radost. Všichni víme, jak je důležité kvalitně jíst a dobře se cítit. A proč to tedy nepodpořit tím, že se budeme společně motivovat skutečnými výsledky, které přináší váha Trulife FitScale W7 BT. U váhy máte pojem o rozložení celého těla, nejen o hmotnosti. Což jak jistě víte, hmotnost jako taková, nám ještě nic neříká. Za to rozložení celého těla, je daleko důležitější hodnota. Váha TrueLife FitScale W7 BT, kromě zjištění vaší hmotnosti, provede také diagnostiku pomocí bioelektrické impedanční analýzy a vypočítá až 19 měřitelných indexům, z toho 7 bez použití aplikace.

Recenze osobní váhy TrueLife FitScale W7 BT

V první řadě bych ráda vypíchla krásný design osobní váhy. Já vím, píšu to skoro u každého výrobku od TrueLife, ale ona je to opravdu svatá pravda! Nejen, že mají skvělé barvy v logu, které působí klidným a příjemným dojmem, tak tuto myšlenku a pocit, přenáší i do svých produktů. A už jen z tohoto pěkného pocitu, bych si váhu vybrala. Váha od TrueLife FitScale W7 BT, je tvořená z tvrzeného ITO skla, takže je velmi odolná, lépe vodí a její senzory jsou daleko citlivější. Na váhu se může postavit člověk, který má až 180 kg. Nicméně víme, jak je pro některé lidi těžké, svlékat se, pokud mají velmi vysokou váhu a to ke všemu, před výživovým poradcem. Nyní se už nemusí bát a můžou se pravidelně vážit z pohodlí domova.

Využití osobní váhy TrueLife FitScale W7 BT White

No a cože to vlastně váha všechno změří? No vše, co potřebujeme znát!  Váhu od TruLife FitScale W7 BT lze propojit přes Bluetooth s vaším telefonem. A pokud si stáhnete do vašeho telefonu i aplikaci, budete mít krásný přehled o tom, co se s Vaším tělem děje z dlouhodobého hlediska. Navíc, ušetříte tak za několik návštěv u výživového poradce, či návštěvu ve fitness centru, kde každé vážení je zpoplatněno. Pokud byste se chtěli hlídat pravidelně, necháte tam víc, než za koupení celé váhy, pro domácí účely.

Takže, v první řadě znáte své tělesné skóre, BMI, BFR, svalovou frekvenci, vodu v těle, kostní hmotu, BMR, hodnotu bílkovin, metabolický věk, index viscerálního tuku, standartní hmotnost, kontrolu váhy, tukovou hmotu, hmotnost bez tuku, svalovou hmotu, level obezity a typ těla.

Inteligentní váha od TrueLife FitScale W7 BT rozpozná až 8 uživatelů. Můžete si tak s rodinnou ukazovat reporty a porovnávat výsledky, pro společnou motivaci. Co rozhodně musím pochválit je to, že je celá aplikace v českém jazyce. To se totiž moc často nestává a člověka to tak může odradit, od používání produktové aplikace. Navíc, aplikace je kompatibilní jak s Apple Health Kit, tak i Fitbit a Google Fit. V neposlední řadě jdou v aplikaci nastavit notifikace a připomínky na vážení. A jako bonus, je zde vážení i pro naše malé ratolesti.

Když to celé shrneme, tak ušetříte finance za výživového poradce, kde je celé vážení zpoplatněno. Nemusíte se stydět a zvážit se z pohodlí domova. Není třeba stát přesně na diodách váhy, protože je tak přesná a velmi citlivá, že má odchylku jen 0,1 kg.  Vše doprovází krásný barevný display na váze a skvělá mobilní aplikace, kdy se připojí až 8 uživatelů.  Váha vydrží vysokou hmotnost a můžete sledovat váš zdravotní report z dlouhodobého hlediska.

Recenze TrueLife FitScale W7 BT White
Recenze TrueLife FitScale W7 BT White
Recenze TrueLife FitScale W7 BT White
Recenze TrueLife FitScale W7 BT White
Recenze TrueLife FitScale W7 BT White
Recenze TrueLife FitScale W7 BT White Recenze TrueLife FitScale W7 BT White Recenze TrueLife FitScale W7 BT White Recenze TrueLife FitScale W7 BT White Recenze TrueLife FitScale W7 BT White
Náš tip

Můžete se také podívat na recenzi masážní pistole Trulife RelaxGun G6 Metal

Výhody osobní váhy truelife fitscale w7:

  1. Rozsáhlé měření tělesných parametrů: Tato váha je schopna analyzovat 19 různých tělesných metrik pomocí diagnostické bioelektrické impedanční analýzy.
  2. Synchronizace s aplikacemi: Váha se dá propojit s populárními zdravotními aplikacemi jako Apple Health Kit, Fitbit a Google Fit.
  3. Rozpoznání uživatelů: Váha je schopna automaticky rozpoznat až 8 uživatelů a umožňuje snadné srovnání výsledků.
  4. Přesnost a robustnost: Váha je vyrobena z odolného kaleného ITO skla a dokáže unést až 180 kg. Přesnost vážení je na úrovni 0,1 kg.
  5. Stylový design: Váha má elegantní a minimalistický design, který se hodí do každé koupelny.

Nevýhody osobní váhy:

  1. Omezené ukládání dat: Váha si neukládá data. Pokud chcete mít data v aplikaci, musíte si ji pokaždé před vážením zapnout a počkat na vyzvání k vážení.
  2. Nepřesnost měření tuků a svalů: Měření tuků a svalů nemusí být přesné.
  3. Nabíjení na AAA baterky: Váha se nabíjí pomocí AAA baterií, což může být pro některé uživatele nevýhodou.

Kde zakoupit tuto osobní váhu TrueLife FitScale W7 BT White:

Osobní váhu TrueLife FitScale W7 BT White můžete zakoupit na Alza.cz kliknutím ZDE. Nebo vyhledejte nejlepší cenu na Heurece ZDE :

Ohodnoťte tento příspěvek!
5/5 (1)

Redakce DoBaraku.cz

Redakce DoBaraku.cz

Tento článek byl vytvořen odbornou redakcí magazínu DoBaraku.cz, která pro Vás zhotovuje nezávislé testy, recenze a odborné články na produkty, které jsou užitečné ve vaší domácnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *