Lauben Handheld Steam Iron 1950BC nezávislá recenze

Spěcháte do práce, nebo na schůzku? Oblečení v mžiku přežehlíte i nasucho s funkcí Dry Ironing a díky žehlící ploše do špičky se dostanete také do špatně dostupných míst, jako jsou třeba knoflíky.

Hned na počátku jsem byla mile překvapena a to nejen pěkným designem, ale i tím, že konečně držím v ruce něco, co je lehké, dobře přenosné a nemusím u toho tahat i žehlící prkno. Výborná volba pro ty z Vás, kteří třeba často cestují a nechtějí mít na sobě zmačkané oblečení z kufru. Přeci jen, nikdo nechce dělat ostudu na pracovní schůzce, nebo na svém rande.  

Díky technologii FastHeat přístroj zaručí, že se zapne do 20 sekund a zabudovaná LED dioda signalizuje, kdy je přístroj připraven na použití. Aby toho nebylo málo, je tady technologie Horizlron, s kterou vyžehlíte vše i vodorovně, bez potřeby ramínka a snadno si poradíte i s velkými plochami.

Neradi žehlíte?

Lauben Handheld Steam Iron 1950BC je skvělá volba i pro ty z Vás, kteří neradi žehlí. Všichni víme, že bychom měli prádlo žehlit a to převážně to ložní prádlo, ve kterém spíme, abychom se zbavili různých bakterií a pachů. Všechno toto nám splňuje povrchová horká pára, která prádlo krásně dezinfikuje.

Lauben Handheld Steam Iron 1950BC je vhodný také na žehlení závěsů, či čalounění a tady bych se ráda zastavila. Pokaždé, když jsem prádlo žehlila na žehlícím prkně a poté ho přenesla na tyč k pověšení, tak nikdy nebylo už tak rovně vyžehlené, jako na žehlícím prkně! Takže to, že se Lauben Handheld Steam Iron 1950BC dá používat i vertikálně a výborně se drží, byla spása. Konečně jsem to mohla vzít párou a vyžehlit přímo pověšené na oknech.

výhodám napařovače oblečení Lauben Handheld Steam Iron 1950BC patří keramická žehlící plocha šetrná k choulostivým tkaninám. Pro snadnější a bezpečné skladování je přibalen teplovzdorný dustbag a k odstranění nečistot a žmolků z čalounění využijete nasazovací kartáč.

Napařovač oděvů Lauben recenze
Napařovač oděvů Lauben recenze
Napařovač oděvů Lauben recenze
Napařovač oděvů Lauben recenze Napařovač oděvů Lauben recenze Napařovač oděvů Lauben recenze

Parametry a funkce napařovače oblečení

Rychlý start díky FastHeatStart do 20 sekund od zapnutí, který vám ušetří spousty času.
Vertikální i horizontální žehleníPrádlo vyžehlíte téměř kdekoliv a to i horizontálně díky technologii Horizlor. Dost často jsme to prováděli i v rychlosti na podlaze a výsledky byly super.
Keramická žehlící plochaPlocha je velmi šetrná i k těm nejchoulostivějším tkaninám.
Kompaktní a výkonnýNapařovač sbalíte kamkoliv na dovolenou a to se silným výkonem 1950W.
Teplovzdorný obalSnadné a bezpečné skladování zajišťuje teplovzdorný dustbag. Super obal pro rychlé zabalení napařovačky s sebou na cesty.
Přídavný kartáč v baleníVýborné na odstranění nečistot a žmolků z čalounění, nebo hrubších tkanin.
Funkce Dry IroningKlasické žehlení nahradí horizontální suché žehlení, které nevyžaduje vypouštění páry
Automatické vypnutíVýborná vlastnost napařovačky. Spousty z nás během dne přemýšlí, zda vypli ze zásuvky žehličku, či nikoliv. Tady se již bát nemusíte, jelikož napařovačka se po 8 minutách sama vypne.
Automatický i manuální režimPo stisknutí tlačítka pod rukojetí můžete nastavit režim, při kterém bude pára vycházet nepřetržitě.
Na různé druhy látekVeškeré oděvy, textilie, čalounění či záclony, udrží hladké a krásné.

STERILIZACE A ÚSPORA VODY A ELETŘINY

A to nejlepší na závěr. Tento napařovač oděvů zničí až 99,9% bakterií a zápachů díky kombinaci výkonu žehličky se silou páry. Někdy se může stát, že prádlo nevoní a to ani po vyprání. Díky napařovačce není již potřeba prádlo znovu prát. Veškerého zápachu a bakterií se zbavíte za pomocí čisté vody bez chemikálii. Prádlo je krásně vyhlazeno.

Napařovač oděvů Lauben recenze
Napařovač oděvů Lauben recenze
Napařovač oděvů Lauben recenze
Napařovač oděvů Lauben recenze Napařovač oděvů Lauben recenze Napařovač oděvů Lauben recenze

Výhody

  • Snadné použití
  • Velmi příznivá cena
  • Automatické vypnutí
  • 3m připohovací kabel
  • Kvalitní zpracování

Nevýhody

  • Upřímně, nespozorovala jsem žádné nedostatky. Produkt funguje tak jak výrobce slibuje.

Kde zakoupit tento napařovač oděvů:

Napařovač oděvů Lauben Handheld Steam Iron 1950BC můžete zakoupit na Alza.cz kliknutím ZDE. Nebo vyhledejte nejlepší cenu na Heurece ZDE :

Ohodnoťte tento příspěvek!
0/5 (0)

Redakce DoBaraku.cz

Redakce DoBaraku.cz

Tento článek byl vytvořen odbornou redakcí magazínu DoBaraku.cz, která pro Vás zhotovuje nezávislé testy, recenze a odborné články na produkty, které jsou užitečné ve vaší domácnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *