FIXED Armor s aplikátorem pro Apple iPhone nezávislá recenze

Hned co jsem vzala obal do ruky a chtěla jej otevřít, byla jsem mile překvapena. Taky to znáte, když se snažíte jakoukoliv krabičku otevřít a nebaví Vás to klasické zasunutí dovnitř? Tady to mají fakt vychytané a už z dálky na vás kouká stříbrná cedulka, s názvem, PULL TO OPEN. Báječný. Jak jednoduché a chytré. Viděla jsem to poprvé.

Recenze ochranného skla FIXED Armor

Když jsem krabičku od FIXED otevřela, vykouklo na mě hezky zpracované balení. Na zadní straně byl perfektní návod, a to i s obrázky. Každý tak pochopí, jak správně sklíčko aplikovat. Ale pozor, na zadní straně je návod uveden v anglickém jazyce. Pokud však vnitřní obal otevřete, uvidíte české podání.

Specifikace ochranného skla displeje fixed armor

Vždy jsem se bála, že sklíčko nalepím špatně, nebo že tam budou bublinky. Součástí balení byl aplikátor, kterým lze sklíčko bezproblémově nalepit. Velmi to ulehčilo práci. Sklíčko je pevné a drží tak, jak má. A to bez jediné bubliny! Co musím pochválit, je funkce Full Glue, kdy opravdu sklíčko nalepíte a je po celé ploše telefonu. Mnohdykrát se stalo, že to nebylo „dělané na míru“ a sklíčko tak nebylo nalepeno do všech okrajů. Telefon se tak zbytečně mohl otlouci, nebo zašpinit.

V neposlední řadě jsem byla velmi mile překvapena funkčností Anti Fingerprint. Je to speciální svrchní vrstva, díky které si telefon neumatláte, nebo ho jen tak nepoškrábete. Opravdu není nic horšího, než si na schůzce s klientem, vytáhnout svůj telefon a ten je celý špinavý a umatlaný, od vašich otisků prstů. Z čeho jsem tedy byla opravdu velmi nadšená, že má tvrzené sklo od Fixed, až o 30% větší pružnost a několikanásobně delší životnost, oproti jiným tvrzeným sklům.

Pokaždé, když jsem si jakékoliv sklíčko pořídila a nalepila, tak během týdne bylo prasknuté. Možná i hned další den. Kord, pokud telefon používáte denně, jako já. Takto nevzhledně jsem s ním chodila i několik měsíců, než jsem si pořídila sklíčko nové. Vždy mi bylo líto to hned sloupnout a opět kupovat nové. A jako poslední bych vypíchla 2,5D provedení s mírným zaoblením krajů, kdy je tak sklíčko kompatibilní se všemi kryty, či pouzdry.

Recenze FIXED Armor
Recenze FIXED Armor
Recenze FIXED Armor Recenze FIXED Armor
Náš tip

Můžete se také podívat na nejlepší bezdrátové nabíječky ZDE

Výhody ochranného sklíčka FIXED Armor:

  1. Odolnost proti poškození: Toto ochranné sklo FIXED Armor je vyrobeno z velmi odolného materiálu, který je schopen odolat nárazům, pádům a škrábancům.
  2. Vysoká tvrdost: Ochranné sklo FIXED Armor má tvrdost 9H, což znamená, že je velmi odolné proti poškrábání.
  3. Zaoblené hrany: Ochranné sklo FIXED Armor má zaoblené hrany pro pohodlné použití a dokonale se hodí k displeji po nasazení.
  4. Oleofobní povrch: Ochranné sklo FIXED Armor je opatřeno oleofobní vrstvou, která zabraňuje usazování otisků prstů a šmouh.
  5. Jednoduchá instalace: Ochranné sklo FIXED Armor je dodáváno s aplikačním rámečkem pro snadnou instalaci.

Nevýhody ochranného skla fixed armor:

  1. Nedosahuje až k rámu iPhonu: Ochranné sklo FIXED Armor končí asi milimetr od ocelového rámu iPhonu.
  2. Kompatibilita s obaly: Ochranné sklo FIXED Armor je navrženo tak, aby bylo kompatibilní s většinou obalů, což může být pro některé uživatele nevýhodou.
  3. Cena: Cena tohoto ochranného skla FIXED Armor je střední, což může být pro některé uživatele, kteří hledají levnější alternativy, nevýhodou.

Kde zakoupit toto ochranné sklo fixed armor:

Ochranné sklo FIXED Armor můžete zakoupit na Alza.cz kliknutím ZDE. Nebo vyhledejte nejlepší cenu na Heurece ZDE :

Ohodnoťte tento příspěvek!
0/5 (0)

Redakce DoBaraku.cz

Redakce DoBaraku.cz

Tento článek byl vytvořen odbornou redakcí magazínu DoBaraku.cz, která pro Vás zhotovuje nezávislé testy, recenze a odborné články na produkty, které jsou užitečné ve vaší domácnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *